ÜRÜNLER

Troia Çelik kapı

Troia Çelik kapı

Özellikler;

Model : CLK-2006
Renk : Alpi Hareli, Koyu Ceviz
Desen : Kabartma Sekizli
Kilit : Mul-T-Lock, kilit
Aksesuar : Satine
Taktak : Safir + Dürbün
Tokmak : Pirinç, Ay Çekme Kol
Kapı Kolu : 0102-R-Dove
Kelepçe : 3 cm Kapı Gizli Emniyet Kelepçesi
Kapı Eşik : Damarlı Beyaz
Kapı Servis : Yedi gün, yirmidört saat
Kapı Kasa : Kendinden pervazlı kasa
Kapı Kanat : 8.5 Kapı kalınlık
Kapı Conta : Duman hava sızdırmaz
Kapı Montaj : Kaynaklı
Kapı Garanti : 2 yıl, Tam Garanti


Çelik kapı denince en doğru adres Turhanlar çelik kapıdır. Bunun çok farklı nedenleri vardır. Bu yazımızda sizlere neden Turhanlar çelik kapı en doğru adres ondan bahsedeceğiz.
Turhanlar çelik kapı sizlere inanılmaz kapı seçenekleri sunuyor. Bunları internet mağazasını gezdiğinizde görebilirsiniz. Bu yazıda Turhanlar çelik kapı kalitesini anlatabilmek için özellikle kabartma seri çelik kapılar ve paslanmaz seri çelik kapılar üzerinde duracağız. Bu iki başlık, Turhanlar çelik kapı kalitesini anlamamıza yeterli olacaktır.

Kabartma seri çelik kapılar

Turhanlar çelik kapı, sizlere çok kaliteli kabarma seri çelik kapılar sunuyor. Kabartma seri çelik kapı denince akla hemen Turhanlar çelik kapı geliyor. Bu kabartma seri çelik kapı kategorisinin zenginliğine hemen basit bir şekilde örnek verecek olursak, kabartma seri çelik kapı kategorisinde örnek olarak 16 farklı birbirinden özgün ve farklı zevklere hitap eden kapılar var. Kabartma seri çelik kapı seçenekleri armor çelik kapı, ceylin çelik kapı, tuğra çelik kapı, astor çelik kapı ve çok daha fazla modellerle beğeninize sunuluyor.

Paslanmaz seri çelik kapılar

Paslanmaz seri çelik kapılarevinizin güvenliğini, sizin güvenliğinizi sağlar. Ofisinizde, her nerede kullanıyorsanız kullanın, paslanmaz seri çelik kapılar sizin yıllarca kapı güvenliğinizi sağlar. Güvenlik çok önemlidir. Güvende olmamızın en önemli değişkenlerinden bir tanesi kapımızın, çelik kapımızın güvenlikli olmasıdır. Paslanmaz seri çelik kapılar size bunu sağlar. Çok farklı mükemmel desenlerle sizlere kaliteyi, sağlamlığı, göz zevkinize hitap edecek mobilyanıza uygun seçenekleri ile sağlar. Bu seçenekleri gördüğünüzde paslanmaz seri çelik kapılar hayranı olacaksınız. Bu kategorideki modellere örnek olarak maon çelik kapı, anemon çelik kapı, yaprak çelik kapı, sultan çelik kapı, heraksel çelik kapı, saray çelik kapı, Hürrem çelik kapı, fides çelik kapı gibi çok farklı, her zevke hitap eden çelik kapı çeşitlerini gösterebiliriz. Paslanmaz çelik kapılar en güzelleri, en iyileri, en kalitelileri Turhanlar çelik kapı mağazalarında.
Turhanlar çelik kapı sizlere en güzel kabartma seri çelik kapılar ve paslanmaz çelik kapılar sunuyor.

Diğer Ürünler

UYARI
Kabartma Seri Çelik Kapılar İncele
Ceylin Çelik kapı
Kabartma Seri Çelik Kapılar İncele
Tuğra Çelik kapı
Kabartma Seri Çelik Kapılar İncele
whatsapp iletişim