HAKKIMIZDA

Turhanlar çelik kapı sizlere çok farklı alanlarda hizmet veriyor. Firma ana faaliyetleri arasında çelik kapı, yangın kapısı, apartman kapısı ve villa kapıları üretim, satış ve desteğini sayabiliriz. Teknoloji gelişmelerini takip eden Turhanlar çelik kapı, Ar-Ge faaliyetleri sonucunda sürekli güncel, mükemmel kalitede çözümler sunuyor.
Peki, Turhanlar çelik kapı’yı bu kadar farklı ve özel kılan nedir?
Turhanlar çelik kapı çok kaliteli, güvenlikli ve özel çelik kapılar üretiyor. Yılların tecrübesini sürekli olarak yarınlara aktaran firmamız, her zaman, yaptığı her işte müşteri odaklı düşünüyor. Müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutuyoruz.

Misyonumuz

Firmamızın misyonu, teknolojik gelişmeleri takip ederek, sunduğu kapı çözümlerinin kalitesini her geçen gün daha da arttırarak, yenilikçi ve rekabetçi ürünler üretmek ve sizleri her zaman memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaktır.
Turhanlar çelik kapı, bu misyonu ve çalışma prensipleri doğrultusunda çok kısa zamanda kurumsal bir firma olmayı ve sektöründe öncü olmayı başarmıştır. Bu her zaman müşterileri ve isteklerini düşünerek, onlara en kısa zamanda cevap vermeyi ilke edinmekle mümkün olmuştur. Sanal mağaza üzerinde de hizmet veren firmamız yetkilileri ile 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Telefon ile destek hattını arayabilir, e-posta gönderebilirsiniz.
Güvenilir ve tecrübeli ekibiyle her zaman karşılıklı saygı ve güvene dayalı kurumsal çözümler sunan firmamız, her zaman yüksek iş temposu ile sizi memnun etmenin garantisini veriyor. Bunu sektördeki deneyimimize, ekibimize ve siz müşterilerimize borçluyuz.
Turhanlar çelik kapı tarafından üretilen kapı çözümleri ile sizin beğeninize ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilme garantisi sunuyoruz. Mutluluğunuz, bizim mutluluğumuzdur.


Turhanlar Çelik Kapı

whatsapp iletişim