ÜRÜNLER

Menfezli Yangın Kapısı

Menfezli Yangın Kapısı

Özellikler;

Model : YLM-05
Renk : Kirli beyaz
Desen : Pürüzsüz düz
Kilit : Panikbar kollu kilit
Kapı Servis : 7 Gün 24 saat teknik hizmet
Kapı Kasa : Çift geçme Kasa
Kapı Kanat : Havalandırmalı kapı
Kapı Conta : Sızdırmaz Conta
Kapı Montaj : vidalı sistem
Kapı Garanti : 2 yıl


Bu yazımızda sizlere Turhanlar çelik kapı kalitesinden ve ürünlerinden bahsedeceğiz, Turhanlar çelik kapı çok farklı kapı çeşitlerinde inanılmaz kaliteli hizmetler sunuyor. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firma özellikle ferforje bina kapıları ve yangın kapıları konusunda muhteşem işler çıkartıyor.
Çelik kapının önemli olmasının nedeni, güven vermesi ve sizin isteklerinize, mobilyanıza uyumlu olması. Bu çok farklı seçenekleri sunabilmek ve yılların getirdiği bir tecrübe ile ancak mümkün oluyor. Turhanlar çelik kapı yıllardır ürettiği kapılar ile güvenliğinizi sağlıyor.

Yangın kapıları

Turhanlar çelik kapı sizlere çok özel yangın kapıları sunuyor. Yangın kapıları genelde özensizce hazırlanan güvensiz demir yapılardır. Turhanlar çelik kapı sağlam, güvenli harika tasarıma sahip çelik yangın kapıları hazırlamaktadır. Turhanlar çelik kapı yangın kapılarına örnek olarak yangın çıkış kapısı, yangın çıkış kapıları, yangın kapısı, menfezli yangın kapısı, yangın kapıları gösterilebilir. Online mağazada yangın kapıları kesitlerini inceleyerek Turhanlar çelik kapı hizmetlerinin ne kadar profesyonel olduğunu görebilirsiniz. Yangın kapılarında profesyonellik çok önemlidir. Herhangi bir acil durum olduğunda bu kapıların özel tasarlanması gerekmektedir. Bu durumlara özel malzemeden olması gerekir. Yangın kapıları en kesit, yangın kapıları boy kesit, yangın kapıları yaylı menteşe, yangın kapısı yaylı menteşe resimleri sizlere Turhanlar çelik kapı hizmet kalitesi hakkında bilgi verecektir.
Turhanlar çelik kapı, ferforje bina kapıları ve yangın kapıları söz konusu olduğunda sizlere çok özel tasarımlar sunuyor.

Yangın Kapıları Nedir ?

Tanıyalım Turhanlar yangın kapıları, hakkında gereken incelemeyi yapmıştır kısaca evlerde açıl durum olduğunda yöneleceğimiz açil kapısı, olan yangın kapılarıdır. Olası bir yangında soğutma sistemleri binanızda yoksa çıkan yangın anında yapmanız gereken yangın kapısı, yönelmek yangın anında dumadın ve alevlerin içeriye girmesini engellemek için kapıyı kapalı tutmalı dumanın içeriye girmasine engel olan lastik contalar, sizi  itfaiye, gelene kadar koyuyacaktır.

Diğer Ürünler

Yangın Çıkış Kapısı
Yangın kapıları İncele
Yangın kapısı
Yangın kapıları İncele
whatsapp iletişim