ÜRÜNLER

Apartman Kapısı

Apartman Kapısı

Özellikler;

Model : AP-225
Renk : Altın meşe
Desen : Klasik 10
Kilit : Otomatik
Aksesuar : Paslanmaz
Kapı Kolu : Paslanmaz çekme kol
Kapı Servis : Yedi Gün yirmi dört saat
Kapı Cam : Isı cam
Kapı Hidrolik : 4 numara kale
Kapı Tekmelik : 304 kalite paslanmaz
Kapı Kasa : Tek kasa iç bölümler kör kasa
Kapı Kanat : 6 cm
Kapı Conta : Çarpmalara karşı
Kapı Montaj : Turhanlar' özel
Kapı Garanti : 2 Yıl Tam Garanti
Göstergeç : İsteğe Bağlı


Turhanlar çelik kapı sizlere muhteşem apartman kapıları seçenekleri sunuyor. Artık apartman kapılarınız Turhanlar çelik kapı kalitesi ile değiştirilecek ve siz de binlerce Turhanlar çelik kapı kalitesini her gün gören dostlardan olacaksınız. Hayata, güne kapıdan geçerek başlarız. Her gün apartmana girerken, çıkarken bizi aslında apartman kapıları karşılar ilk önce. Turhanlar çelik kapı apartman kapıları örnekleri için apartman giriş kapısı, apartman giriş kapıları, apartman kapısı, apartman kapılarını gösterebiliriz. Bu kapılar sağlamlığı ile sizlerin güvenliğini sağlarken, harika tasarım ve farklı zevklere hitap eden desenleri ile de göz zevkinize hitap edecekler.
Turhanlar çelik kapı sizlere çok farklı ve özel villa kapıları ve apartman kapıları seçenekleri sunuyor. Bu kapıları gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız. En güzel apartman kapıları, villa kapıları Turhanlar çelik kapı’da!

Değişim zamanı apartman kapısı, şimdi yenilenmiş modelleri ile müşterisini bekliyor son zamanlarda dışarı açılması gündemde olan ve yönetmelikler kanununa göre yeni üretilen veya yeni yapılan binalarda apartman kapıları dışarıya açılması zorumlu hale geliyor.

Diğer Ürünler

Apartman Giriş Kapıları
Apartman Kapıları İncele
Apartman Giriş kapıları
Apartman Kapıları İncele
Apartman Giriş Kapısı
Apartman Kapıları İncele
whatsapp iletişim