ÜRÜNLER

Apartman kapısı

Apartman kapısı

Özellikler;

Model : AP 06
Renk : Maun üzeri ceviz
Desen : Klasik
Kilit : Kapı kilidi otomat kilit
Aksesuar : Aksesuar paslanmaz çelik 2 yıl garanti
Kapı Servis : 7 gün 24 saat teknik sevim
Kapı Cam : Kapı camı 6 mm ve 8 mm damperli
Kapı Hidrolik : Kapı hidrolik 5 numara
Kapı Tekmelik : Paslanmaz tekmelik krom ve sarı pirinç
Kapı Kasa : 2 mm kasa içi takviye ve kör kasa
Kapı Kanat : Kanat kalınlığı 56 mm den 12cm arasında değişir
Kapı Conta : Kanat çarpmalarına karşı conta
Kapı Montaj : Kaynaklı ve 8 mm civatalı montaj
Kapı Garanti : Kapı tamamı 2 yıl garantili
Göstergeç : İsteğe bağlı


Dışarı Açılan Apartman kapısı

Turhanlar çelik kapı sizlere muhteşem apartman kapıları seçenekleri sunuyor. Artık apartman kapılarınız Turhanlar çelik kapı kalitesi ile değiştirilecek ve siz de binlerce Turhanlar çelik kapı kalitesini her gün gören dostlardan olacaksınız. Hayata, güne kapıdan geçerek başlarız. Her gün apartmana girerken, çıkarken bizi aslında apartman kapıları karşılar ilk önce. Turhanlar çelik kapı dışarı açılan apartman kapısı, örnekleri için apartman giriş kapısı, apartman giriş kapıları, apartman kapısı, apartman kapılarını gösterebiliriz. Bu kapılar sağlamlığı ile sizlerin güvenliğini sağlarken, harika tasarım ve farklı zevklere hitap eden desenleri ile de göz zevkinize hitap edecekler.
Turhanlar çelik kapı sizlere çok farklı ve özel villa kapıları ve apartman kapıları seçenekleri sunuyor. Bu kapıları gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız. En güzel apartman kapıları, villa kapıları Turhanlar çelik kapı’ 

Turhanlar Çelik Kapı yeni yapılan yönetmelik kanun kurallarına  göre bundan sonra apartmanların dış giriş ve çıkışlarında bulunan apartman kapısı, dışarıya açılaçak yeni düzenleme şeklinde yapılansına yapılan kapıların uygulama şekli içeriye açılan kapı dışarı açılan apartman kapısı, olarak üretilmesine firmaların bu yönde üretimlerini müşterisine bildirecek olması ve kapıların üretimi verilen kurallara göre imal edilmesine karar verildi.

Diğer Ürünler

Apartman Giriş Kapıları
Apartman Kapıları İncele
Apartman Giriş kapıları
Apartman Kapıları İncele
Apartman Giriş Kapısı
Apartman Kapıları İncele
whatsapp iletişim