ÜRÜNLER

Apartman Çelik Kapısı

Apartman Çelik Kapısı

Özellikler;

Model : AP 11
Renk : Natürel Alpi Meşe
Desen : Kabartma
Kilit : Kale otomat
Aksesuar : Saten
Kapı Servis : 7-24 Teknik Servis
Kapı Cam : Lamine
Kapı Hidrolik : 4 Numara Kale
Kapı Tekmelik : Paslanmaz tekmelik krom ve sarı pirinç
Kapı Kasa : Kendinden Pervazlı Kasa
Kapı Montaj : Kaynaklı ve 8 mm civatalı montaj
Kapı Garanti : 2 yıl
Göstergeç : İsteğe bağlı


Apartman çelik kapısı

Turhanlar çelik kapı sizlere muhteşem apartman kapıları seçenekleri sunuyor. Artık apartman kapılarınız Turhanlar çelik kapı kalitesi ile değiştirilecek ve siz de binlerce Turhanlar çelik kapı kalitesini her gün gören dostlardan olacaksınız. Hayata, güne kapıdan geçerek başlarız. Her gün apartmana girerken, çıkarken bizi aslında apartman kapıları karşılar ilk önce. Turhanlar çelik kapı apartman kapıları örnekleri için apartman giriş kapısı, apartman giriş kapıları, apartman kapısı, apartman kapılarını gösterebiliriz. Bu kapılar sağlamlığı ile sizlerin güvenliğini sağlarken, harika tasarım ve farklı zevklere hitap eden desenleri ile de göz zevkinize hitap edecekler.
Turhanlar çelik kapı sizlere çok farklı ve özel villa kapıları ve apartman kapıları seçenekleri sunuyor. Bu kapıları gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız. En güzel apartman kapıları, villa kapıları Turhanlar çelik kapı’da!

Neden Apartman çelik Kapısı; Metalden yapılan apartman kapıları, bir çok sorunlarla karşı karşıya kalan bina sakınleri demir kapılardan kurtulmak yeni çıkan apartman çelik kapısı, modern, ve kullanışlı zarif kapılardır.

 

Diğer Ürünler

Apartman Giriş Kapıları
Apartman Kapıları İncele
Apartman Giriş kapıları
Apartman Kapıları İncele
Apartman Giriş Kapısı
Apartman Kapıları İncele
whatsapp iletişim