ÜRÜNLER

Çelik Kapı Alarm

Çelik Kapı  Alarm

Özellikler;Turhanlar çelik kapı teknolojik gelişmeleri takip ederek size sürekli çok kaliteli ve güvenli kapı sistemleri sunmaktadır. 7 gün 24 saat erişebileceğiniz destek hattı ile müşteri odaklı çözümler sunan Turhanlar çelik kapı çok kısa zamanda sektörde lider olmayı başarmıştır.
Turhanlar çelik kapı çelik kapı kilit sistemleri ve çelik kapı alarm sistemleri konusunda çok özel işler yapmaktadır. Çelik kapı kilit sistemleri kalitesi kapının kalitesini belirlemektedir. Bu da doğrudan kapının ve evinizin, iş yerinizin güvenliğini sağlamaktadır. Turhanlar çelik kapı çelik kapı kilit sistemleri ve çelik kapı alarm sistemi çeşitlerine özel itina göstermektedir.
Şimdi de Turhanlar çelik kapı’nın çelik kapı kilit sistemleri ve çelik kapı alarm sistemleri hizmetlerini yakından tanıyalım.

Çelik kapı kilit sistemleri

Çelik kapı kilit sistemleri kapı güvenliğini sağlayan en önemli noktalardan bir tanesidir. Merkezi kilit kale, kancalı süper kilit, otomatik kilit, döner sürgülü kilit, kancalı kilit pulus kilit, otomatik kilit kale gibi çok özel kilit sistemleri seçenekleri Turhanlar çelik kapı tarafından sunuluyor. Turhanlar çelik kapı’nın sizlere sunduğu çelik kapı kilit sistemleri seçeneklerini ve yapılarını daha yakından tanımak, incelemek istiyorsanız, online mağazasında bu konuda çok fazla seçenekler sunuluyor. İto kilit, çelik kapı ito kilit, ito kilit çelik kapı, mul-T-lock kilit, kırılmaz barel, çelik kapı daf kilit bunlardan sadece bazıları. Turhanlar çelik kapı bütün bu çelik kapı sistemleri opsiyonlarında hep ar-gesi çok özenli bir şekilde yapılmış özel ürünleri ve sistemleri kullanmaktadır. Kalitesini, mükemmelliğini bir anlamda buna borçludur.

Çelik kapı alarm sistemi

Çelik kapı alarm sistemi Telekomünikasyon Kurumu tarafından onaylanmış kod teknolojisi ile üretiliyor. Bu teknoloji sayesinde kumanda her seferinde kapıya farklı bir kod gönderiyor. Bu algoritma sayesinde tek bir şifrenin çözümü ile kırılması mümkün olmuyor. Turhanlar çelik kapı her zaman son teknoloji çelik kapı alarm sistemi ile sizleri korudu ve korumaya devam ediyor. Eğer kapı yetkisiz olarak açılırsa sistem devreye giriyor ve alarm çalıyor.
Turhanlar çelik kapı, çelik kapı kilit sistemleri ve çelik kapı alarm sistemi dendiğinde her zaman size en iyisini sunuyor.

Diğer Ürünler

whatsapp iletişim