ÜRÜNLER

Bina kapısı

Bina kapısı

Özellikler;

Model : FJ 14
Renk : Pas Rengi
Desen : Şekil 2
Kilit : Kale 2000
Kapı Kolu : ferforje
Kapı Servis : 7 / 24 Teknik Destek
Kapı Cam : Aynalı 6mm
Kapı Hidrolik : Kale 5 numara
Kapı Kasa : 40+40-2mm profil
Kapı Kanat : 80+40 Kutu prafil
Kapı Conta : Isı kaybı ve ses
Kapı Montaj : Kaynaklı Sistem
Kapı Garanti : 5 Yıl
Göstergeç : İsteğe Bağlı


Bu yazımızda sizlere Turhanlar çelik kapı kalitesinden ve ürünlerinden bahsedeceğiz, Turhanlar çelik kapı çok farklı kapı çeşitlerinde inanılmaz kaliteli hizmetler sunuyor. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firma özellikle ferforje bina kapıları ve yangın kapıları konusunda muhteşem işler çıkartıyor.
Çelik kapının önemli olmasının nedeni, güven vermesi ve sizin isteklerinize, mobilyanıza uyumlu olması. Bu çok farklı seçenekleri sunabilmek ve yılların getirdiği bir tecrübe ile ancak mümkün oluyor. Turhanlar çelik kapı yıllardır ürettiği kapılar ile güvenliğinizi sağlıyor.

Ferforje bina kapıları

Ferforje bina kapılarıbinalarınızın çehresini değiştirecek mükemmel kapılardır. Ferforje kapıları çok farklı seçeneklerde sunulur. Bina giriş kapıları, bina giriş kapısı, ferforje bina kapısı, ferforje bina kapıları, ferforje bina giriş kapıları, bina kapısı, bina kapıları gibi modelleri vardır. Farklı farklı desenler, renklerde ferforje bina kapıları sizlerin beğenisine sunuluyor. Bu ferforje bina kapıları hem beğeneceğiniz, hem de güvenliğinizi sağlayacak kapılardır. Turhanlar çelik kapı, ferforje bina kapılarında müşterilerine özel seçenekler sunuyor. Cam boyutu, renk, desen, model, kilit sistemi gibi değişkenleri dileğinize göre seçerek size uygun ferforje bina kapıları hazırlanıyor.

Yangın kapıları

Turhanlar çelik kapı sizlere çok özel yangın kapıları sunuyor. Yangın kapıları genelde özensizce hazırlanan güvensiz demir yapılardır. Turhanlar çelik kapı sağlam, güvenli harika tasarıma sahip çelik yangın kapıları hazırlamaktadır. Turhanlar çelik kapı yangın kapılarına örnek olarak yangın çıkış kapısı, yangın çıkış kapıları, yangın kapısı, menfezli yangın kapısı, yangın kapıları gösterilebilir. Online mağazada yangın kapıları kesitlerini inceleyerek Turhanlar çelik kapı hizmetlerinin ne kadar profesyonel olduğunu görebilirsiniz. Yangın kapılarında profesyonellik çok önemlidir. Herhangi bir acil durum olduğunda bu kapıların özel tasarlanması gerekmektedir. Bu durumlara özel malzemeden olması gerekir. Yangın kapıları en kesit, yangın kapıları boy kesit, yangın kapıları yaylı menteşe, yangın kapısı yaylı menteşe resimleri sizlere Turhanlar çelik kapı hizmet kalitesi hakkında bilgi verecektir.
Turhanlar çelik kapı, ferforje bina kapıları ve yangın kapıları söz konusu olduğunda sizlere çok özel tasarımlar sunuyor.

Diğer Ürünler

Ferforje Bina Kapıları
Ferforje Bina kapıları İncele
Bina Giriş Kapısı
Ferforje Bina kapıları İncele
Bina Giriş Kapıları
Ferforje Bina kapıları İncele
whatsapp iletişim