ÜRÜNLER

Dışarı açılan Bina giriş kapısı

Dışarı açılan Bina giriş kapısı

Özellikler;

Model : FJ 11
Renk : Gri ve Bakır Yaldız
Desen : Kaşıklı Desen
Kilit : Kale 2000
Aksesuar : Sarı
Kapı Servis : 7 / 24 Teknik Destek
Kapı Cam : Siyah Füme
Kapı Hidrolik : Kale 5 numara
Kapı Kasa : 40+40-2mm profil
Kapı Kanat : 80+40 Kutu prafil
Kapı Conta : Isı kaybı ve ses
Kapı Montaj : Kaynaklı Sistem
Kapı Garanti : 2 Yıl
Göstergeç : İsteğe Bağlı


Bu yazımızda sizlere Turhanlar çelik kapı kalitesinden ve ürünlerinden bahsedeceğiz, Turhanlar çelik kapı çok farklı kapı çeşitlerinde inanılmaz kaliteli hizmetler sunuyor. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firma özellikle ferforje bina kapıları ve yangın kapıları konusunda muhteşem işler çıkartıyor.
Çelik kapının önemli olmasının nedeni, güven vermesi ve sizin isteklerinize, mobilyanıza uyumlu olması. Bu çok farklı seçenekleri sunabilmek ve yılların getirdiği bir tecrübe ile ancak mümkün oluyor. Turhanlar çelik kapı yıllardır ürettiği kapılar ile güvenliğinizi sağlıyor.

Ferforje bina kapıları

Ferforje bina kapılarıbinalarınızın çehresini değiştirecek mükemmel kapılardır. Ferforje kapıları çok farklı seçeneklerde sunulur. Bina giriş kapıları, bina giriş kapısı, ferforje bina kapısı, ferforje bina kapıları, ferforje bina giriş kapıları, bina kapısı, bina kapıları gibi modelleri vardır. Farklı farklı desenler, renklerde ferforje bina kapıları sizlerin beğenisine sunuluyor. Bu ferforje bina kapıları hem beğeneceğiniz, hem de güvenliğinizi sağlayacak kapılardır. Turhanlar çelik kapı, ferforje bina kapılarında müşterilerine özel seçenekler sunuyor. Cam boyutu, renk, desen, model, kilit sistemi gibi değişkenleri dileğinize göre seçerek size uygun ferforje bina kapıları hazırlanıyor. Turhanlar Çelik kapı bilgi yeni çıkan yönetmelik kararı bundan sonra içe açılan kapıların dışarıya açılması dışarı açılan bina giriş kapısı, yönetmelik kararı bu karara aynen uyulması gerektiğini birdiririz.

Diğer Ürünler

Ferforje Bina Kapıları
Ferforje Bina kapıları İncele
Bina Giriş Kapısı
Ferforje Bina kapıları İncele
Bina Giriş Kapıları
Ferforje Bina kapıları İncele
whatsapp iletişim