ÜRÜNLER

Dışarı açılan Bina kapıları

Dışarı açılan Bina kapıları

Özellikler;

Model : FJ 10
Renk : Siyah
Desen : Kaşıklı gül
Kilit : Kale 2002
Aksesuar : ferforje
Kapı Servis : 7 / 24 Teknik Destek
Kapı Cam : Tel desen cam
Kapı Hidrolik : Kale 5 numara
Kapı Kasa : 40+40-2mm profil
Kapı Kanat : 40+80 kutu profil
Kapı Conta : Isı kaybı ve ses
Kapı Montaj : Kaynaklı Sistem
Kapı Garanti : 5 Yıl
Göstergeç : İsteğe Bağlı


Bu yazımızda sizlere Turhanlar çelik kapı kalitesinden ve ürünlerinden bahsedeceğiz, Turhanlar çelik kapı çok farklı kapı çeşitlerinde inanılmaz kaliteli hizmetler sunuyor. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firma özellikle ferforje bina kapıları ve yangın kapıları konusunda muhteşem işler çıkartıyor.
Çelik kapının önemli olmasının nedeni, güven vermesi ve sizin isteklerinize, mobilyanıza uyumlu olması. Bu çok farklı seçenekleri sunabilmek ve yılların getirdiği bir tecrübe ile ancak mümkün oluyor. Turhanlar çelik kapı yıllardır ürettiği kapılar ile güvenliğinizi sağlıyor.

Ferforje bina kapıları

Ferforje bina kapılarıbinalarınızın çehresini değiştirecek mükemmel kapılardır. Ferforje kapıları çok farklı seçeneklerde sunulur. Bina giriş kapıları, bina giriş kapısı, ferforje bina kapısı, ferforje bina kapıları, ferforje bina giriş kapıları, bina kapısı, bina kapıları gibi modelleri vardır. Farklı farklı desenler, renklerde ferforje bina kapıları sizlerin beğenisine sunuluyor. Bu ferforje bina kapıları hem beğeneceğiniz, hem de güvenliğinizi sağlayacak kapılardır. Turhanlar çelik kapı, ferforje bina kapılarında müşterilerine özel seçenekler sunuyor. Cam boyutu, renk, desen, model, kilit sistemi gibi değişkenleri dileğinize göre seçerek size uygun ferforje bina kapıları hazırlanıyor. Yeni çıkan yönetmeğe göre içeri açılan bina kapıları, bundan sonra dışarı açılan bina kapıları, yapılacağını bilginize sunulması.

Diğer Ürünler

Ferforje Bina Kapıları
Ferforje Bina kapıları İncele
Bina Giriş Kapısı
Ferforje Bina kapıları İncele
Bina Giriş Kapıları
Ferforje Bina kapıları İncele
whatsapp iletişim