ÜRÜNLER

Dışarı Açılan Apartman Giriş kapıları

Dışarı Açılan Apartman Giriş kapıları

Özellikler;

Model : AP 08
Renk : Teak Alpi
Desen : Klasik
Kilit : Kale X5 Otomat
Aksesuar : Aksesuar paslanmaz çelik 2 yıl garanti
Kapı Cam : Kapı camı 6 mm ve 8 mm füme
Kapı Hidrolik : Kapı hidrolik 5 numara
Kapı Tekmelik : Paslanmaz tekmelik krom ve sarı pirinç
Kapı Kasa : 2 mm kasa içi takviye ve kör kasa
Kapı Kanat : Kapı' kalınlığı 56 mm den 12 cm arasında değişir
Kapı Conta : Kanat çarpmalarına karşı conta
Kapı Montaj : Kaynaklı ve 8 mm civatalı montaj
Kapı Garanti : Kapı tamamı 2 yıl garantili
Göstergeç : İsteğe bağlı


Dışarı Açılan Apartman Giriş kapıları

Turhanlar çelik kapı sizlere muhteşem apartman kapıları seçenekleri sunuyor. Artık apartman kapılarınız Turhanlar çelik kapı kalitesi ile değiştirilecek ve siz de binlerce Turhanlar çelik kapı kalitesini her gün gören dostlardan olacaksınız. Hayata, güne kapıdan geçerek başlarız. Her gün apartmana girerken, çıkarken bizi aslında apartman kapıları karşılar ilk önce. Turhanlar çelik kapı apartman kapıları örnekleri için apartman giriş kapısı, apartman giriş kapıları, apartman kapısı, apartman kapılarını gösterebiliriz. Bu kapılar sağlamlığı ile sizlerin güvenliğini sağlarken, harika tasarım ve farklı zevklere hitap eden desenleri ile de göz zevkinize hitap edecekler. Türkiyede kapı sistemleri değişiyor yeni alınan karar tüm apartmanlarda dışarı açılan apartman giriş kapısı, gündemde yeni yaptıracagınız kapılar dışarı açılması gereliyor.
Turhanlar çelik kapı sizlere çok farklı ve özel villa kapıları ve apartman kapıları seçenekleri sunuyor. Bu kapıları gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız. En güzel apartman kapıları, villa kapıları Turhanlar çelik kapı’da!

Yeni çıkmış olan yönetmelik yasasına göre içeri açılan apartman kapıları, yönetmelik gereği dışarı açılan apartman kapıları, olarak öretilmesine karar verilmiştir apartman sakinlerine bilgi verilere kapıların değişmesi halinde yeni yapılan kapılar dişarı açılmak zorumluluğu getirilmiş olması nedeni ile her apartman yönetimine duyrulur.

Neden dişarıya açılır ? Apartman kapısı, apartman yönetmelik kurallarına göre binada çalışan sgk'lı varsa bina ve apartman kapıları, dışarı açılması gerekiyor.

Dışarıya Açılan kapılar biri içeri biri dışarı açılabilirmi? Sabit ve sürgülü kanat dışarıya değilde içeri açılır olabilir sürekli çalışan mevcut kapı dişarıya açılacattır.

Apartman Kapısı Fiyatları; İnsanları tek fiyat üzerinde yoğunlaştığı apartman kapısı fiyatları, dış kapılarda fiyat vermek doğru  değildir binalarda ölçü standart olmadığından büyük ve çücük ölçekli olçüler çıktığından kapılarda m2 şeklinde fiyat verilmekte m2 karesi 1400 TL ve 1800 TL üzerinde satışlar devam etmektedir.

Diğer Ürünler

Apartman Giriş Kapıları
Apartman Kapıları İncele
Apartman Giriş kapıları
Apartman Kapıları İncele
Apartman Giriş Kapısı
Apartman Kapıları İncele
whatsapp iletişim