ÜRÜNLER

Dışarı açılan kapı

Dışarı açılan kapı

Özellikler;

Model : AP 10
Renk : Maun
Desen : Klasik 3 lü
Kilit : Kale X5 kilit
Aksesuar : Aksesuar paslanmaz çelik 2 yıl garanti
Kapı Servis : 7 Gün 24 Saat
Kapı Cam : Kapı camı 6 mm ve 8 mm siyah füme
Kapı Hidrolik : Kale 5 numara
Kapı Tekmelik : Paslanmaz tekmelik krom ve sarı pirinç
Kapı Kasa : 2 mm kasa içi takviye ve kör kasa
Kapı Kanat : Kapı' kalınlığı 56 mm den 12 cm arasında değişir
Kapı Conta : Kanat çarpmalarına karşı conta
Kapı Montaj : Kaynaklı ve 8 mm civatalı montaj
Kapı Garanti : Kapı tamamı 2 yıl garantili
Göstergeç : İsteğe bağlı


Apartman kapıları

Turhanlar çelik kapı sizlere muhteşem apartman kapıları seçenekleri sunuyor. Artık apartman kapılarınız Turhanlar çelik kapı kalitesi ile değiştirilecek ve siz de binlerce Turhanlar çelik kapı kalitesini her gün gören dostlardan olacaksınız. Hayata, güne kapıdan geçerek başlarız. Her gün apartmana girerken, çıkarken bizi aslında apartman kapıları karşılar ilk önce. Turhanlar çelik kapı apartman kapıları örnekleri için apartman giriş kapısı, apartman giriş kapıları, apartman kapısı, apartman kapılarını gösterebiliriz. Bu kapılar sağlamlığı ile sizlerin güvenliğini sağlarken, harika tasarım ve farklı zevklere hitap eden desenleri ile de göz zevkinize hitap edecekler.
Turhanlar çelik kapı sizlere çok farklı ve özel villa kapıları ve apartman kapıları seçenekleri sunuyor. Bu kapıları gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız. En güzel apartman kapıları, villa kapıları Turhanlar çelik kapı’da!

Neden Dışarı Açılan Kapı ? Yeni bir yasa kamu düzenine uymak ve kurallarına göre olası bir iç yangın anında bina içerisinde İnsanların kolayca dışarıya çıkmasını saglamak bireysel değilde toplu çıkışlarda apartman kapısı, dışarıya açılması uygun görülmüştür dışarı açılan kapı, kolay çıkış sağlamak için uygun görülmüştür.

Diğer Ürünler

Apartman Giriş Kapıları
Apartman Kapıları İncele
Apartman Giriş kapıları
Apartman Kapıları İncele
Apartman Giriş Kapısı
Apartman Kapıları İncele
whatsapp iletişim