ÇELİK KAPI PARMAK İZİ SİSTEMSitemizde Turhanlar çelik kapının modern sistemleri kullandığından çokça bahsetmiştik. Bunlara en temel örneklerden bir tanesi de çelik kapı parmak izi sistem.
Kapılarınıza entegre edebileceğimiz bu sistem sayesinde kapıyı kaydedilen, sisteme girilen parmak izleri sayesinde açabileceksiniz. Bu harika teknoloji, hayat kolaylaştıran yenilik sayesinde kapınızın görüntüsünü ve tasarımını bozmadan, sadece onu daha iyi yapmayı amaçlıyor. Kapının anahtar kilit yeri bölümüne entegre edilen bu teknolojik kısım sayesinde, kapınızı artık çok daha güvenli hale getirebilirsiniz. Parmak izi kilit sistemi çok kullanışlı ve modern bir sistem olarak kapınıza monte edilir. Parmak izi çelik kapı, sistemlerde çok farklı kontrol mekanizmaları mevcuttur.
Parmak izi sistemi, parmak izini okuma ile kumanda ile ve anahtar ile açılmaktadır. Sistemi aktive ettikten sonra çalışması, siz tatile çıktığınızda karıştırılmasını engellemektedir. Sisteme kaydedilen parmak izleri, kapı kilidini açabilir. Optik okuyucu olduğundan, zamanla hassasiyet gitmesi gibi bir şey söz konusu değildir. Parmak izi sistem herhangi bir problem olduğunda, kumanda, anahtar ya da yetkili parmak izi ile açılmaması durumunda otomatik olarak alarmı devreye sokar. Alarm da yetkili parmak izi okunmadan, yetkili sistemlerden birisi olaya çözüm getirmeden kapanmamaktadır.
Modern teknolojik tasarım, kapınıza görsel güzellik ile entegre edilen parmak izi sistemleri çelik kapınızın hem güzelliğine güzellik katacak, hem de kapı sisteminizin daha da güvenli olmasını sağlayacaktır. Kapılarınızın estetik görünümünü bozmadan, onun görüntüsüne daha da değer ve güzellik katarak parmak izi tanıma ünitesi entegre edilmektedir.
Peki bu sistem güvenilir mi?
Hem de çok. Bu sistem, parmak izleri taklit edilemediğinden, parmak izi metoduyla yanıltılamamaktadır. Sadece yetkili parmak izi sahipleri kapıyı, parmak izlerini okutarak açmaktadırlar. Bu sisteme parmak izlerinizi tanıtarak gerçekleştirilebilinir. Parmak izi tanıtma, tanıtılan parmak izlerinin daha sonra yetkilerini dilerseniz kaldırma gibi işlemler, sürekli olarak güncel yetkili kişilerin sisteme giriş hakkı olmasını garanti eder. Kumanda ile kontrol edilebilen parmak izi sistemlerinde, kumandanın her seferinde algoritmayı kullanarak farklı kod göndererek kapıyı açması sayesinde, bu gönderilen sinyal çalınsa bile, bu sinyal, bu kod ile kapı bir daha çalışmayacağından, güvenliğiniz tehlikeye girmemektedir.
Turhanlar çelik kapı Türkiye’nin parmak izi çelik kapı sistem konusunda da bir numarası olmaya devam ediyor. Her hizmetini Turhanlar çelik kapı kalitesi ile sunmaya özen gösteriyor.

whatsapp iletişim