ÜRÜNLER

Ares Çelik Kapı

Ares Çelik Kapı

Özellikler;

Model : CLK-504
Renk : Alpi hareli pelesenk
Desen : Kabartma
Kilit : multisistem merkezi
Aksesuar : Saten
Taktak : 0907 tirent+1625 derece dürbün
Tokmak : Osmanlı
Kapı Kolu : 0209 r inci
Kelepçe : 3 cm kapı aralık gizli emniyet
Alarm : Darbelere duyarlı şifreli
Kumanda : Şirresiz açıp kapatma
Kapı Eşik : Beyaz afyon şeker
Kapı Servis : 7 gün 24 saat teknik
Kapı Kasa : çift kasa kör kasa mevcut
Kapı Kanat : 60mm 9.5 cm kalınlık
Kapı Conta : isı ve ses kaybı için tasarlandı
Kapı Montaj : özel montaj
Kapı Garanti : 2 yıl tam garanti


Güvenliğinizi tehlikeye atamazsınız. Her zaman ev, iş yeri güveliğinizin sağlanmasında kapınızın büyük önemli vardır. Kesinlikle ama kesinlikle kapınız çok sağlam olmalıdır. Bu yazımız Turhanlar Çelik Kapı üzerine olacaktır.
Turhanlar çelik kapı, çok farklı kategorilerde dayanıklı, sağlam, estetik kapılar yapmaktadır. Çelik kapı firmasının ana faaliyetleri arasında çelik kapı, yangın kapısı, apartman kapısı, villa kapıları bulunmaktadır. Özellikle yeni seri çelik kapı ve freze seri çelik kapı hizmetleri inanılmaz.

Yeni seri çelik kapı

Yeni seri çelik kapı kategorisinde çok farklı kapı çeşitleri bulunmaktadır. Vadi çelik kapı, Kefren çelik kapı, yankı çelik kapı ve ares çelik kapı bunlardan sadece bir kaçı. Yeni seri çelik kapı seçeneklerini incelemek istediğinizde, yeni seri çelik kapı seçeneğine tıklıyorsunuz ve sizi dört güncel birbirinden farklı ve özel kapı çeşitleri karşılıyor. Yeni seri çelik kapı seçeneklerinden vadi çelik kapı, alpi meşeden üretilmiş, paslanmaz desen ve multi sistem merkezi kilit özelliklerine sahiptir. Ay çekme tokmak, kumru kapı kolu yeni seri çelik kapı kategorisinde bulunan vadi çelik kapı modelinin özellikleridir. Kefren çelik kapı doğal olarak maun renkte, kabartma desenli bir çelik kapıdır. Kumru kapı kollu bu kapı, kaynak ve cıvata ile montaj edilir. 2 yıl tam garanti sunulan bu ürün, sizlere çok cazip fiyatlarla sunuluyor.

Freze seri çelik kapılar

Freze seri çelik kapılar çok sağlam kapılardır. Dayanıklı olan bu freze seri çelik kapılar, çok farklı modeller ile temsil edilir. Şimdi hep beraber bu freze seri çelik kapılar modellerini inceleyelim. Bu inceleme eğer siz de freze seri çelik kapılar almak istiyorsanız yardımcı olacaktır. Freze seri çelik kapılar sahra çelik kapı, Ahsen çelik kapı, inci çelik kapı, safir çelik kapı aries çelik kapı, asteria çelik kapı, Helen çelik kapı gibi kapı modellerinden oluşur. Bütün bunlar ve çok daha fazlası sizler için freze seri çelik kapılar kategorisinde Turhanlar çelik kapı tarafından sunuluyor.
Eğer siz de Turhanlar çelik kapı ile yeni seri çelik kapı, freze seri çelik kapılar seçeneklerini görmek istiyorsanız hemen şimdi ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Ürünler

Vadi Çelik Kapı
Yeni Seri Çelik Kapı İncele
Kefren Çelik Kapı
Yeni Seri Çelik Kapı İncele
Yankı Çelik Kapı
Yeni Seri Çelik Kapı İncele